BITCOIN MOŻE ROZPOCZĄĆ NOWY TREND KONSOLIDACYJNY PO KOLEJNYM ODRZUCENIU $12K

Bitcoin obecnie konsoliduje się poniżej $12,000 po tym jak w ciągu jednej nocy spotkał się z lekkim odrzuceniem na tym poziomie.
Kryptokur waluta walczy o przełamanie tego oporu od ponad tygodnia
Jeden z analityków zauważył, że opór w tym przypadku może być silny w nadchodzących dniach, a BTC rozpoczyna teraz nową fazę konsolidacji.

Po przekroczeniu tego poziomu, analitycy zauważają, że prawdopodobnie nastąpi szybkie przejście do 13 000 USD.
Bitcoin stoi obecnie przed problemem brakujących cen, ponieważ handluje nieco poniżej 12.000 dolarów. Byki próbowały zniszczyć ten poziom na początku tego weekendu, ale nie udało im się tego zrobić.

Po lekkim odrzuceniu, krypto waluta spadła z powrotem do zakresu handlu, w którym została złapana od zeszłej soboty.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Byki starają się utrzymać Bitcoin System powyżej $11,800 zanim dojdzie do jego codziennego zamknięcia. Krypto waluta nie jest w stanie umieścić trwałego zamknięcia powyżej tego poziomu, pomimo jej niedawnej siły.

Jeden z traderów zauważył, że spodziewa się, iż BTC w najbliższym czasie przedłuży fazę konsolidacji, co ostatecznie doprowadzi do gwałtownego wzrostu do 13.000$.

BITCOIN WIDZI LEKKIE TURBULENCJE, PONIEWAŻ ANALITYCY OBSERWUJĄ KLUCZOWE OPORY

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco poniżej 2% po obecnej cenie 11.880 dolarów.

Oznacza to nieznaczny spadek w stosunku do dziennych wzlotów o 12.050 dolarów, które zostały ustalone wczoraj w tym czasie, kiedy kupujący próbowali przełamać opór siedzący wokół tego poziomu cen.

Nie powiodły się one jednak, a krypto unosi się teraz w miejscu, w którym znajdowało się przez ostatni tydzień.

 

Jednym z najważniejszych wydarzeń, które może pomóc BTC przeskoczyć 12.000 dolarów, jest dzienne zamknięcie świecy powyżej 11.800 dolarów.

Jest to poziom o historycznym znaczeniu, który Bitcoin starał się zamknąć w ciągu ostatnich kilku tygodni.

 

Mówiąc o tym poziomie, jeden z analityków wyjaśnił, że spodziewa się turbulencji do czasu, aż ten poziom zostanie zamknięty powyżej.

„Księżyc jest powyżej niebieskiego, do tego czasu spodziewa się turbulencji“, powiedział wskazując na wykres widoczny poniżej.

 

ANALITYK: SPODZIEWAMY SIĘ DALSZEJ KONSOLIDACJI BTC PRZED EKSPLOZJĄ W KIERUNKU 13,000$.

Inny analityk wyjaśnił, że może minąć trochę czasu, zanim Bitcoin będzie w stanie pokonać swój opór w najbliższym czasie.

 

Wierzy on, że najpierw się umocni, a następnie po rajdzie, który wysyła go do 13.000 dolarów.

„Bitcoin: Mniejszy wykres czasowy wyjaśniający, co się właśnie stało. Zasadniczo, wracamy do gameplanu zasięgu. Większe ramy czasowe. Wciąż spodziewamy się takiego scenariusza. Jeśli jednak złamiemy 12 tys. dolarów, zakładam, że zobaczymy 13 tys. dolarów“, powiedział.

 

Zdjęcie dzięki uprzejmości Crypto Michaela. Wykres przez TradingView.
To, jak Bitcoin nadal reaguje na ten poziom w najbliższych godzinach i dniach, powinno dać wgląd w jego długoterminowe znaczenie.